Zahraniční dovolená bez starostí aneb zaparkujte jednoduše na letišti

Kde nechat auto, když vyrážíte z pražského letiště vstříc hotelům a letoviskům v cizině? Nezáleží na tom, zda míříte do Španělska, Řecka nebo někam za skutečnou exotikou, nemusíte totiž podstupovat dlouhé jednání o parkování, které by se navíc neúměrně prodražilo. Proč nenechat svůj vůz ve správě letiště, kde bude pečlivě hlídán? Neztrácet čas jednáním a raději se už v duchu procházet po pláži, vždyť dovolená je hlavně o tom, abyste si odpočinuli, že?

K dispozici je velmi krátký rezervační formulář

Uvedete základní údaje a poptávka je hned odeslána, parkování na letišti Praha se obratem vyřídí k vaší plné spokojenosti. Proč si dělat zbytečné starosti, když se nabízí velmi jednoduché řešení pro všechny majitele osobních vozů? Garáž nebo venkovní parkování? Záleží na osobním výběru, obě varianty jsou k mání, stačí jen uvést preference do krátkého kontaktního formuláře.

Parkování na týden, ale dle potřeby i déle – kalkulace ceny je k dispozici obratem po zadání požadovaných termínů. Recenze hovoří za vše, parkování právě v tomto areálu klienty těší, odbydou totiž jinak poměrně nepříjemnou povinnost spojenou s parkingem svižně a bez delšího čekání.

Jednoduché placení, pečlivá péče o každé auto

Nic vás nebude zdržovat od cesty na dovolenou – přijedete na letiště, přenecháte vůz odpovědným osobám, které jej přeparkují, a pak už pouze počkáte v salonku na vyřízení všech klíčových formalit. K dispozici je občerstvení a vysokorychlostní internet, takže se jistě nebudete nudit.

Bezpečné parkování přímo na letišti s non-stop provozem, takže vyzvednout své auto můžete i po nočním příletu z dovolené. Praktické a jednoduché! Teď už si jen promyslet všechny další detaily. Na co byste před odjezdem na dovolenou neměli zapomenout? Dodržujte doporučení odborníků a dlouho plánovaný výlet do ciziny bude příjemným zpestřením kalendářního roku!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..